PROFESJONALNE PRANIE TAPICEREK MEBLOWYCH

Pranie narożników Szczecin - z jakich powodów warto nam powierzyć tę usługę?

Naszym zadaniem jest profesjonalne pranie wielu powierzchni, w tym również tapicerki meblowej, która przy samodzielnym czyszczeniu nie zawsze wygląda zadowalająco. Wielu posiadaczy kanap/narożników doskonale wie, że utrzymanie tego typu tapicerki meblowej w czystości jest niezwykle trudne. Dlatego z pomocą przychodzimy my! Wykonaliśmy już całkiem sporo zleceń na pranie kanap Szczecin, wywołując zadowolenie u naszych klientów. Od początku naszej działalności jesteśmy w posiadaniu odpowiednich sprzętów oraz środków piorących, dzięki którym udaje nam się pozbyć wszelkich zanieczyszczeń, plam, a także sierści zwierząt domowych. Nasi pracownicy umiejętnie dobierają dany sprzęt oraz specyfik do powierzchni. Pranie wielu nawierzchni jest to poszukiwana usługa przez osoby, które pragną odświeżyć na przykład swoją sofę lub swój narożnik, pozbywając się kurzu, roztoczy i bakterii. Do naszych działań zalicza się również czyszczenie wykładzin, dywanów, a także tapicerek. Jeżeli szukasz firmy, która specjalizuje się w tego rodzaju usługach na terenie Szczecina, zadzwoń i umów się z nami na odpowiadający Ci termin. Z całą pewnością znajdziemy dla Ciebie czas, ponieważ pracujemy całą dobę, 7 dni w tygodniu. To, co wyróżnia nas na tle innych firm, które działają na terenie Szczecina to nie tylko godziny otwarcia, ale również darmowy dojazd do klienta. Z chęcią podejmiemy się też zleceń w okolicznych miejscowościach, jednak należy to z nami uzgodnić wcześniej. Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów prywatnych, jak i firm/korporacji. Na pierwszym miejscu stawiamy obsługę klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że wpływa to pozytywnie na postrzeganie naszej działalności. Nasi pracownicy to naprawdę wybitni specjaliści, którzy są przeszkoleni w zakresie czyszczenia dywanów, wykładzin, narożników, a także tapicerek samochodowych. Umiejętnie dobierają preparaty oraz sprzęt, aby poprawić wygląd narożnika lub innego przedmiotu, który wymaga dogłębnego czyszczenia. Każdą osobę, która zalicza się do naszej kadry pracowników cechuje przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, sumienność oraz dokładność. Nie można także zapomnieć o doświadczeniu, które wpływa na rozwój naszej firmy. Jest to element, na który zwracamy uwagę. Na bieżąco śledzimy rynek ściśle związany z nasza branżą, co pozwala nam na ulepszanie naszych usług. Wprowadzamy coraz to nowsze technologie i metody czyszczenia, co bardzo podoba się naszym klientom.

Co jeszcze powinno się wiedzieć o Clean24?

Czyszczenie każdej powierzchni rozpoczynamy od dogłębnego oraz dokładnego odkurzenia z nadmiaru kurzu. Następnie dobieramy preparaty, sprzęt oraz przystępujemy do profesjonalnego czyszczenia. Nasze środki piorące powodują neutralizację przykrych zapachów, ale i również pozwalają na utrzymanie danej nawierzchni w świetnym stanie przez długi czas. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób umówić się z nami na wykonanie danej usługi, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij zakładkę “szybka wycena”, by poznać ewentualny koszt wybranej usługi. Jeśli cena Ci odpowiada, wówczas możesz umówić się z nami na dogodny dla Ciebie termin. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasza pralnia Szczecin cennik posiada dość zróżnicowany. Bowiem cena prania każdej powierzchni różni się od siebie pod kilkoma względami. A więc jeżeli poszukiwana jest przez Ciebie któraś usługa, na przykład pranie tapicerki Szczecin, zadzwoń do nas! Z chęcią podejmiemy współpracę i omówimy szczegóły!

WYSOKA JAKOŚĆ

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i najlepszemu sprzętowi jak i specyfikom na rynku nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.